Informacje ogólne

Zgrzewarki hydrauliczne doczołowe bez rejestracji parametrów zgrzewania sterowane manualne.Zgrzewarki ZHCB charakteryzują się prostą, lekką budową. Zgrzewarkę obsługuke się na podstawie tabeli parametrów zgrzewania. Timer do odmierzania czasu został wbudowany w rękojeść płyty grzejnej.

Parametry zgrzewania

Tabela z parametrami zgrzewania umieszczna na panelu czołowym zgrzewarki znacząco ułatwia obsługę zgrzewarki oraz zachowanie odpowiednich parametrów procesu. W standardzie w tabeli podane są parametry dla rur o SDR:7, 11, 17.6 i 26. W razie konieczności dostarczamy tabele dla dowolnego SDR.

Hydroakumlator

Zgrzewarkę można doposażyć w hydroakumlator utrzymujący prawidłowe ciśnienie w fazie studzenia bez konieczności pracy silnika pompy.Rozwiązanie to pozwala na oszczędności na pracy agregatu prądotwórczego.

Możliwość rejestracji zgrzewów

Zgrzewarki typu ZHCB posiadają możliwość doposażenia w rejestrator zgrzewów RZEN-2000. Urządzenie montuje się w miejsce zaślepki z naklejoną tabelą parametrów zgrzewania, a sama czynność montażu nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi i jest mozliwa do przeprowadzenia nawet w warunkach budowlanych. Istotną zaletą rejestratora jest jego uniwersalność. Klient będący w posiadaniu większej ilości zgrzewarek typu ZHCB, nawet o różnych wielkościach może posiadać jeden rejestrator i podpinać go do maszyny z której aktualnie wymagany jest wydruk. Rejestrator zapisuje parametry 2000 zgrzewów. Plik ze zgrzewami można zapisać na dowolnym pendrive, a wydruk wykonuje się za pomocą oprogramowania dołączonego w cenie urządenia.

filler image