TWIS - KIELCE 2011

twis

Pragniemy podziękować Państwu za wizytę na naszym stoisku w trakcie III Międzynarodowych Targów Infrastruktura Wodno-Ściekowych TIWS w dniach 20-22 września 2011.
Miło nam było gościć Państwa i przedstawić produkowane prze naszą firmę zgrzewarki do rur z tworzyw termoplastycznych. Targi - coraz mniej doceniane w obliczu wszech obecnego Internetu stanowią ważny element w komunikacji pomiędzy nami a Państwem. Pozwalają spotkać się ponad płaszczyzną codzienności, skonfrontować nasze możliwości z Państwa potrzebami i na tej podstawie wypracować skuteczne rozwiązania, do zastosowania w działalności codziennej firmy. Targi stanowią również łatwe źródło do zdobycia wyselekcjonowanych, ważnych informacji na interesujące tematy z dostępnego obecnie morza informacji.
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i usługami. Liczymy, że nawiązane podczas Targów kontakty zaowocują wieloletnią współpracą oraz zapraszamy za rok na kolejną edycję Targów z naszym udziałem.

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

Project Lebanon - Bejrut 2011

projekt lebanon

Project Lebanon - największe targi branży budowlano-konstrukcyjnej odbyły się w Bejrucie w dniach 31.05-03.06.
Targi te skupiały zwiedzających nie tylko z Libanu ale z całego Bliskiego Wschodu. Tegoroczna edycja stała się dodatkowo platformą prezentacji najnowszych technologii oraz zarządzania ochroną środowiska z naciskiem na promocje energii odnawialnych. Tegoroczny salon zgromadził łącznie ponad 500 wystawców reprezentujących 27 krajów. Pawilony narodowe zostały przygotowane przez Włochy, Francję, Turcje, Niemcy, Polskę, Iran, Belgię z Luksemburgiem oraz Brazylię. Wśród 12 firm z Polski swoje wyroby zaprezentowała również Nowatech Sp. z o.o. Zaprezentowane zgrzewarki doczołowe, elektrooporowe cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Dziękujemy Ambasadzie Rzeczypospolitej Polski w Bejrucie za patronat nad polskim pawilonem, a wszystkim zwiedzającym za odwiedzenie naszego stoiska.

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

TARGI TIWS 2010r. w Kielcach

twis

Pragniemy podziękować Państwu za wizytę na naszym stoisku w trakcie III Międzynarodowych Targów Infrastruktura Wodno-Ściekowych TIWS w dniach 05-07 października 2010.
Miło nam było gościć Państwa i przedstawić produkowane prze naszą firmę zgrzewarki do rur z tworzyw termoplastycznych. Targi - coraz mniej doceniane w obliczu wszech obecnego Internetu stanowią ważny element w komunikacji pomiędzy nami a Państwem. Pozwalają spotkać się ponad płaszczyzną codzienności, skonfrontować nasze możliwości z Państwa potrzebami i na tej podstawie wypracować skuteczne rozwiązania, do zastosowania w działalności codziennej firmy. Targi stanowią również łatwe źródło do zdobycia wyselekcjonowanych, ważnych informacji na interesujące tematy z dostępnego obecnie morza informacji. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i usługami. Liczymy, że nawiązane podczas Targów kontakty zaowocują wieloletnią współpracą oraz zapraszamy za rok na kolejną edycję Targów z naszym udziałem.

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

INSTALACJE 2012 w Poznaniu

instalacje

Serdecznie dziękuje za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów INSTALACJE 2012 w Poznaniu w dniach 23-26 kwietnia 2012. Targi były znakomitą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, stanowiły możliwość zaprezentowania przez naszą firmę nowych produktów i zebrania informacji o Państwa potrzebach. Targi to również platforma wymiany poglądów i doświadczeń jak również szansa poznania najnowszych trendów i rozwiązań. Dziękujemy za okazane zainteresowanie naszymi produktami. Mamy nadzieję, że to spotkanie w Poznaniu będzie podstawą do nawiązania partnerskiej współpracy!

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk