WASSER BERLIN INTERNATIONAL 2013

wasser

Serdecznie dziękuje za odwiedzenie naszego stoiska podczas Międzynarodowych Tagów WASSER BERLIN INTERNATIONAL, które odbyły się w dniach 23-26 kwietnia 2013 w Berlinie. Targi WASSER BERLIN były znakomitą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, stanowiły możliwość zaprezentowania przez naszą firmę nowych produktów i zebrania informacji o Państwa potrzebach. Targi to również platforma wymiany poglądów i doświadczeń jak również szansa poznania najnowszych trendów i rozwiązań.

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

Aquatherm Moskwa 2013

aquatherm

Serdecznie dziękuje za odwiedzenie naszego stoiska podczas Międzynarodowych Tagów AQUA THERM MOSCOW 2013 w Moskwie w dniach 05-08 luty 2013r. Targi AQUA THERM MOSCOW były znakomitą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, stanowiły możliwość zaprezentowania przez naszą firmę nowych produktów i zebrania informacji o Państwa potrzebach. Targi to również platforma wymiany poglądów i doświadczeń jak również szansa poznania najnowszych trendów i rozwiązań.

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

VA-MASSAN 2012 w Göteborgu

va massan

W dniach 18-20 września 2012 firma Nowatech brała udział w Targach Wodno-Kanalizacyjnych VA-MÄSSAN 2012 w Göteborg w Szwecji. W ciągu 3 dni trwania targów nasze stoisko było odwiedzane przez licznych zwiedzających zainteresowanych produkowanym przez naszą firmę sprzętem do zgrzewania rurociągów. Cieszymy się, że nasz pierwszy tak poważny krok w kierunku skandynawskich rynków spotkał się z tak gorącym przyjęciem. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wspólne spotkanie, cenne uwagi i sugestie, które pozwolą tworzyć nowe produkty i ulepszać istniejące czyniąc pracę i życie wielu ludzi łatwiejszym.

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

WOD-KAN 2012 w Bydgoszczy

wodkan

Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2012 w Bydgoszczy przeszły już do historii. Miło nam było kolejny już raz uczestniczyć w tym święcie branży wodno-kanalizacyjnej. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie wszystkim odwiedzającym nasze stoisko. Dzięki licznym interesującym spotkaniom, merytorycznej dyskusji na temat oferowanego przez nas asortymentu oraz wymianie cennych doświadczeń mogliśmy jeszcze lepiej poznać wzajemne potrzeby i zacieśnić dotychczasową współpracę. Zgromadzone cenne uwagi, wskazówki pozwolą nam tworzyć urządzenia jeszcze lepsze, doskonalsze, spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Kontrahentom oraz Partnerom za poświęcony czas i zapraszamy na nasze stoisko za rok!

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

Aquatherm Kijów 2012

aquatherm

Serdecznie dziękuje za odwiedzenie naszego stoiska podczas Międzynarodowych Tagów Aqua-Therm Kiev 2012 w Kijowie w dniach 15-18 maja 2012r. Targi Aqua-Therm były znakomitą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, stanowiły możliwość zaprezentowania przez naszą firmę nowych produktów i zebrania informacji o Państwa potrzebach.
Targi to również platforma wymiany poglądów i doświadczeń jak również szansa poznania najnowszych trendów i rozwiązań.

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk