Gazela Biznesu 2009

Gazela Biznesu

Gazela Biznesu 2009 Z przyjemnością informujemy, że firma Nowatech Sp. z o.o. została uhonorowana tytułem "Gazeli Biznesu 2009". Firma znalazła się w grupie najlepszych polskich przedsiębiorstw. O przynależności firmy do elitarnego grona „Gazeli" zadecydowały przede wszystkim jej dynamiczny rozwój, dobra kondycja finansowa, a także opinia rzetelnego i uczciwego partnera w biznesie.

Certyfikat Bureau Veritas

Certyfikat Bureau Veritas

"Zadowolenie Klienta jest dla nas celem nadrzędnym" ISO 9001:2008 certyfikat jakości według nowej normy.
Z satysfakcją informujemy, że nasza firma pomyślnie przeszła audit systemu zarządzania jakością według nowej normy ISO 9001:2008. Dla naszych klientów to zapewnienie, a dla nas mobilizacja do nieustannego podnoszenia standardów produkowanych urządzeń i podwyższania naszych kompetencji. Zarząd i pracownicy Firmy uznają realizację polityki jakość jako zadanie priorytetowe, decydujące o przyszłości Firmy i jej dalszym rozwoju.

Wyróżnienie Małopolskiej Nagrody Jakości 2008

Wyróżnienie Małopolskiej Nagrody Jakości

Nagroda, którą odebraliśmy jest potwierdzeniem dla naszych klientów, że przede wszystkim wysoką jakością naszych wyrobów osiągamy przewagę konkurencyjną na rynku.

Gazela Biznesu 2008

Gazela Biznesu

Z przyjemnością informujemy, że firma Nowatech Nowak Sp. J. została uhonorowana tytułem "Gazeli Biznesu 2008". Firma znalazła się w grupie najlepszych polskich przedsiębiorstw. O przynależności firmy do elitarnego grona „Gazeli" zadecydowały przede wszystkim jej dynamiczny rozwój, dobra kondycja finansowa, a także opinia rzetelnego i uczciwego partnera w biznesie.

Certyfikat

Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej

Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.

WYRÓŻNIENIE POLSKI SUKCES 2007

WYRÓŻNIENIE POLSKI SUKCES

Uzyskanie Wyróżnienia „Polskiego Sukcesu” jest ukoronowaniem kompleksowych działań Kierownictwa i całej Załogi, mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych przez Przedsiębiorstwo produktów.