Certyfikat ISO 9001:2008

ISO 9001:2008

Z przyjemnością informujemy, iż firma Nowatech Sp. z o.o pomyślnie przeszła audit recertyfikujący System Zarządzania Jakością na zgodność z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Audit odbył się 14 lutego 2012
w siedzibie naszej firmy, certyfikację przeprowadzili auditorzy Bureau Veritas Certification. Cieszymy się z kolejnej recertyfikacji naszego systemu zarządzania, który został wdrożony i po raz pierwszy certyfikowany w 2002r. Jednocześnie zobowiązujemy się do dalszego doskonalenia, oraz nieustannego podnoszenia standardów produkowanych urządzeń i podwyższania naszych kompetencji.

NAGRODA POLSKI SUKCES 2011

NAGRODA POLSKI SUKCES

Z przyjemnością informujemy, iż firma Nowatech Sp. z o.o. została laureatem POLSKIEGO SUKCESU 2011 za dynamiczny wzrost produkcji i sprzedaży zgrzewarek przemysłowych zarówno w kraju jak i na rynkach zagranicznych.

Certyfikat dopuszczenia na rynek Rosyjski

Certyfikat dopuszczenia na rynek Rosyjski

Certyfikat dopuszczenia na rynek rosyjski

Złoty Certyfikat Rzetelności dla NOWATECH SP. Z O.O.

Złoty Certyfikat Rzetelności

Firma Nowatech otrzymała jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień biznesowych w Polsce. Certyfikat został przyznany w ramach programu Rzetelna Firma, którego patronem jest Krajowy Rejestr Długów. Odznaczenie Złotym Certyfikatem Rzetelności to świadectwo niepodważalnej rzetelności i solidności dla najlepszych i najbardziej wiarygodnych przedsiębiorstw w Polsce. Legitymujące się nim firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także olbrzymi wpływ na jakość polskiej gospodarki. Certyfikat został odebrany przez Prezesa Zarządu firmy Ewelinę Młynarczyk z rąk Adama Łąckiego-Prezesa Zarządu Krajowego Rejestru Długów.

Certyfikat „Solidna Firma 2010”

Solidna Firma 2010

16 lutego 2011 roku, w Centrum Wystawowo - Konferencyjnym Zamku Królewskiego na Wawelu, podczas finału regionalnego Województwa Małopolskiego, Grzegorz Nowak Wiceprezes Zarządu Nowatech Sp. z o.o. odebrał z rąk Stanisława Kracika Wojewody Małopolskiego, prestiżowy certyfikat SOLIDNA FIRMA 2010 przyznany spółce przez Kapitułę Programu Gospodarczo - Konsumenckiego Solidna Firma.
Tym samym Firma po raz kolejny potwierdziła, iż jako przedsiębiorstwo jest rzetelnym płatnikiem, dobrym pracodawcą, a także marką godną zaufania.

Złoty Certyfikat Rzetelności dla NOWATECH SP. Z O.O.

Złoty Certyfikat Rzetelności

Konferencja w Krakowie odbywała się pod patronatem marszałka województwa małopolskiego, którego podczas uroczystości wręczenia Złotych Certyfikatów Rzetelności reprezentował Paweł Pytko, dyrektor kancelarii Zarządu Urzędu Marszałkowskiego. „Program Rzetelna Firma to niezwykle cenna inicjatywa, szczególnie w dzisiejszych, zmiennych koniunkturalnie czasach. Tylko rzetelne i solidne firmy mają szansę na rozwój w dalszej perspektywie.
W imieniu marszałka Marka Nawary serdecznie gratuluję wszystkim przedsiębiorstwom, które otrzymały dzisiaj Złoty Certyfikat Rzetelności" - powiedział Paweł Pytko. Firmy nagrodzone Złotym Certyfikatem otrzymały również listy gratulacyjne od marszałka województwa małopolskiego.