ILOWadowity_153rocznica

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk - prezes firmy Nowatech za wsparcie finansowe projektu "SZTAFETOWY MARATON PŁYWACKI, 15.3 KM NA 153 LATA LICEUM".

podziekowania pielgrzymka wadowice

"Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten kto daje" ~ Św. Jan Paweł II. Podziękowania dla Właścicielki firmy Nowatech - Pani Lucyny Nowak, za wsparcie finansowe 34 Pielgrzymki na Jasną Górę.

podziekowania sp5 wadowice

Podziękowanie za pomoc w organizacji szkolnego festynu "Czas na zdrowie" przy wspraciu Rodziców, Dyrekcji, oraz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach w dniu 10 czerwca 2019 roku.

dzien dziecka skawa wadowice

Podziękowanie za wsparcie turnieju zorganizowanego przez Akademię Piłkarską Skawa Wadowice z okazji dnia dziecka w dniach 1-2 czerwca.

oplatek maltanski

Podziękowanie dla Nowatech Sp. z o.o. za wsparcie "Święta rodziny" zorganizowanego w dniu 9 czerwca 2019 przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach.

oplatek maltanski

Podziękowanie dla Nowatech Sp. z o.o. za wsparcie fundacji POLSKICH KAWALERÓW MALTAŃSKICH.

rodzinna firma

Pragniemy Państwa poinformować, iż 06.06.2019r. na uroczystej gali w Reducie Banku Polskiego w Warszawie, zostaliśmy po raz kolejny odznaczeni ZŁOTYM CERTYFIKATEM RZETELNOŚCI 2018r. Z całego serca dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście. Otrzymane wyróżnienie jest dla nas tym bardziej ważne, iż wręczane jest ono najbardziej wiarygodnym Polskim Przedsiębiorcom.
Nagrodę odebrała Pani Ewelina Mlynarczyk Prezes Zarządu firmy Nowatech.