Firma Nowatech oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego zgrzewarek naszej produkcji. Dbamy o wysoki poziom i szybkość świadczonych usług serwisowych. Personel serwisu stanowią wysokiej klasy fachowcy. Nasz zakład serwisowy wyposażony jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt gwarantujący wysoki poziom wykonywanej usługi. W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu zadowolenia klienta nasz SERWIS gwarantuje: kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną zgrzewarek naprawy bieżące i remonty generalne stały dostęp do materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych. wykonywanie wymaganych raz do roku szczegółowych badań urządzeń potwierdzonych Zaświadczeniem Kalibracji. Przy zakupie naszych zgrzewarek w ramach odbioru osobistego w siedzibie firmy Nowatech przeprowadzane są bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi i użytkowania dla przyszłych operatorów maszyn. Odbycie takiego szkolenia zostaje potwierdzone wydaniem zaświadczenia o przejściu instruktażu stanowiskowego.
Fachowej pomocy technicznej w przypadku jakichkolwiek problemów z wyprodukowaną przez naszą firmę zgrzewarką, otrzymać można kontaktując się z personelem serwisu.
Kierownik serwisu: +48 795 487 666,
Serwis gwarancyjny, naprawa i kalibracja urządzeń: +48 (033) 872 07 14 lub +48 513 411 384.

* - Złożenie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Nowatech na potrzeby realizacji zapytania. Udostępnienie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu złożenia zapytania. Klient ma możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych. Dane są wysyłane tylko do właściciela strony. Administratorem danych jest Nowatech Sp. z o.o., ul. Podstawie 10, 34-100 Wadowice (właściciel serwisu nowatech.com.pl).